bizimle iletişime geçin

Sizi dinleyen, ihtiyaçlarınızı analiz eden, bütçenize uygun maliyetlerle çözümler üreten interaktif partnere ihtiyacınız varsa bizi arayın!.. Hem vizyonunuz, hem de ticaretiniz değişsin.

Irm Ajans Peki Biz Kimiz

Bakış açınızı değiştirecek, size vay be dedirtecek projeler geliştiren IRM Ajans profesyonelleri ve danışmanlarına aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz. Hayata geçirmek istediğiniz projeleriniz varsa, size sunacağımız hizmetlerle ilgili bilgi alabilmek için teklif al formunu doldurabilirsiniz. Ya da ofisimize gelip bir kahvemizi içebilirsiniz. IRM Ajans'ın sunduğu çözümleri ve sıra dışı iş yapma modelini deneyimlemek için acele edin!

adres: Osmaniye Mh. Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. Blok No: 12 EGS Business Park B2 Blok No:1 Bakırköy İstanbul 34146 Bakırköy / İSTANBUL
telefon :
0 212 970 06 13
e-posta : iletisim@irm.net.tr


Adınız ve Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Mail Adresiniz
Notunuz
 
Eğer zaten bir IRM Ajans
müşterisi iseniz;
Aşağıdaki formdaki anleti doldurarak size daha iyi hizmet sunabilmemiz için bize yardımcı olabilirsiniz. doldurduğunuz anketin sonuçları mutlaka değerlendirmeye alınıp sizlere de bu konuda bilgilendirilme yapılacaktır.
Eğer bir IRM Ajans müşterisi değilseniz;
Aşağıdaki formdaki anleti doldurarak size daha iyi hizmet sunabilmemiz için bize yardımcı olabilirsiniz. doldurduğunuz anketin sonuçları mutlaka değerlendirmeye alınıp sizlere de bu konuda bilgilendirilme yapılacaktır.

IRM Ajans deneyimli ekibi ile beklentilerinizi analiz eder. Projelerinize özel en doğru çözümü üretmeniz için danışmanlık hizmeti verir. Profesyonel proje yönetimi metodolojisi ile projelerinizi başarı ile teslim eder.


IRM Ajans; Firmanız için uzun soluklu fayda sağlayacak, alışılmış iş yapma şekillerinin dışında, empati olgusunu ön planda tutarak, hızlı, başarısı kanıtlanmış ve işinize değer katan çözümler üretir.


Bir projeniz var ve hayata geçirmek mi istiyorsunuz? Satışlarınızı ve pazarlama faaliyetlerinizi internet ile desteklemek mi istiyorsunuz? Yeni bir oluşum içerisindesiniz ve bir markaya mı ihtiyacınız var? Danışmanlık hizmeti mi almak istiyorsunuz? Lütfen teklif talep formumuzu doldurunuz. Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede temasa geçecektir.

© 2019 IRM Ajans. Tüm Hakları Saklıdır. iletişim | IRM blog | yukarı çık