IRM Ajans ayrıcalıktır…

IRM Ajans'ın size sunduğu en önemli hizmet firmanızı önemsemesidir. İletişim düzeyi yüksek, profesyonel proje yönetim yöntemleri ile hizmet alma ayrıcalığını deneyimleyin.

Sizinle konuşuyoruz. Ne istediğinizi biliyoruz. Empatik yaklaşımlarla, firmanızı daha iyi tanıtabilmeniz için interaktif tasarımlar sıradışı çözümler üretiyoruz. Sizin için oluşturduğumuz web sitelerini kolayca yönetebilmeniz için sitenize içerik yönetim sistemi entegre ediyoruz. Biliyoruz ki web sitenizin de tanıtıma ihtiyacı var, bu nedenle siteniz için arama motorlu optimizasyonu yapıp üst sıralara taşıyoruz. Google adwords ve site analiz araçları ile siteniz için size analizler sunup sitenizin ve işinizin gelişimine katkıda bulunuyoruz.

Sizi tanıyoruz ve empatik yaklaşımlar ile firmanız için kurumsal kimlik tasarım çalışmaları yaparak en uygun konsepti belirliyoruz. Kartvizit, kitapçık, zarf, broşür ve daha birçok kurumsal dökümanı konseptinize uygun tasarlayıp kurumsal kimliğinizi güçlendiriyoruz.

E-ticaret sistemi ile firmanızın karlılığına katkı sağlarken sitenizi de en kolay şekilde yönetmenizi sağlıyoruz. E-ticaret sisteminin bir parçası olan sms ve e-posta pazarlama çözümlerimiz ile size yeni bir pazarlama kapısı açıp duyurularınızı veya kampanyalarınızı müşterilerinize ulaştırmanızı sağlıyoruz.

 

İnteraktif Tasarım
IRM Ajans ekibi, kurumunuzu çok iyi tanır, analiz eder ve ihtiyaçlarınız için en etkili sonuçları üretir. İnteraktif mecralarda sizi daha iyi tanıtmak için teknolojiler geliştirir. Alışılmış iş yapma şekillerinin dışında, "Empatik Yaklaşımlar" ile çözümler üretir. Sıra dışı reklamcılık çözümlerini deneyimlemek için IRM Ajans ekibiyle mutlaka tanışın.

 

Kurumsal Kimlik Tasarımı
IRM Ajans sizlere kurumsal kimliğinizin oluşturulması, yeni marka oluşturulması konusunda da destek vermektedir. IRM Ajans ekibi projenizi tam olarak analiz eder, ihtiyaçlarınızı belirler ve ardından çalışmaya koyulur. IRM Ajans hazırladığı konseptler ile markanızın oluşturulması ve konumlandırılması için size destek olur. Detaylı bilgi almak için mutlaka bizi arayın.

 

İçerik Yönetim Sistemi
IRM Ajans CMS'i, web sitenizin yönetimini çok kolay bir şekilde yapacağınız etkin bir site yönetim panelidir. CMS ile web siteniz üzerinde sayfa ekleme, çıkarma, düzenleme işlemlerini, kategori işlemlerini, resim v.b. içerikleri ekleme, kaldırma ve silme işlemlerini yapabileceksiniz. IRM Ajans, CMS ürününü sizlerin ihtiyaçlarına göre kodlamaktadır. Böylelikle CMS ürünü kurumunuzun taleplerini tam olarak yerine getiren bir sistem olarak size hizmet vermektedir. Detaylı bilgi almak için mutlaka bizi arayın.

 

Arama Motoru Optimizasyonu
Arama motoru optimizasyonu, Google Adwords reklamları ve site analiz işlemleri IRM Ajans'ın sizlere sunduğu online pazarlama stratejisinin en önemli araçlarıdır. Web sitenizin ticari faaliyetinize katkı sağlaması için ziyaretçilerinizin davranışlarını ve eğilimlerini analiz etmeniz çok büyük önem taşımaktadır. IRM Ajans olarak bünyemizde geliştirdiğimiz ürünlerimizle ihtiyaçlarınız için hızlı, başarısı kanıtlanmış, işinize değer katan çözümler üretiyoruz. Detaylı bilgi almak için mutlaka bizi arayın.

 

E-Ticaret Sistemi
IRM Ajans E-Ticaret sistemi firmanızın kurumsal imajına ve karlılığına büyük katkı sağlar. E-Ticaret sistemi IRM Ajans'ın "Online Pazarlama" vizyonuna destek ürünüdür. IRM Ajans, temel e-ticaret sistemi özelliklerini bünyesinde bulunduran bu ürününü, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına göre geliştirmektedir. Böylelikle E-Ticaret sistemi, kurumunuzun taleplerini tam olarak yerine getiren, esnek, modüler bir sistem olarak hizmet vermektedir. Detaylı bilgi almak için mutlaka bizi arayın.

 

Prodüksiyon
IRM Ajans prodüksiyon hizmeti ile kurumuzun tanıtım ve prodüksiyon ihtiyaçlarına en kaliteli desteği sağlar. Tanıtım filmi, fotoğraf çekimi, seslendirme hizmeti ile firmanızın ihtiyaçlarına özel çözümler sunar. IRM Ajans deneyimli kadrosu, görüntü yönetmeni, ses sanatçısı ve fotoğraf sanatçıları ile firmanızın, ürünleriniz, lansman ve kampanyalarınızın başarısı için azami gayret sarf eder. Ayrıca yeni nesil video çekim atölyesi ile son teknolojiye sahip görsel etkileri projelerinizde uygulayabilecek bilgi birikimine sahiptir. Prodüksiyon referanslarımız için Tıklayınız.
 

Sms ve E-posta Pazarlama
IRM Ajans E-Ticaret sistemi ve İçerik Yönetim Sistemine entegre olarak gelen modüller sayesinde, izinli ziyaretçi veri tabanınızı oluşturabileceksiniz. IRM Ajans SMS ve Mail gönderme ürünleriyle oluşturduğunuz izinli müşteri veri tabanınıza, kampanya ve haberlerinizle ilgili duyurularınızı çok kolay ve düşük maliyetlerle gönderebileceksiniz. SMS ve Mail gönderme modüllerinde bulunan raporlama araçları ile kampanyalarınızın başarısını ölçümleyebileceksiniz. Detaylı bilgi almak için mutlaka bizi arayın.
 

hizmetlerimiz hakında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin

IRM Ajans deneyimli ekibi ile beklentilerinizi analiz eder. Projelerinize özel en doğru çözümü üretmeniz için danışmanlık hizmeti verir. Profesyonel proje yönetimi metodolojisi ile projelerinizi başarı ile teslim eder.


IRM Ajans; Firmanız için uzun soluklu fayda sağlayacak, alışılmış iş yapma şekillerinin dışında, empati olgusunu ön planda tutarak, hızlı, başarısı kanıtlanmış ve işinize değer katan çözümler üretir.


Bir projeniz var ve hayata geçirmek mi istiyorsunuz? Satışlarınızı ve pazarlama faaliyetlerinizi internet ile desteklemek mi istiyorsunuz? Yeni bir oluşum içerisindesiniz ve bir markaya mı ihtiyacınız var? Danışmanlık hizmeti mi almak istiyorsunuz.? Lütfen teklif talep formumuzu doldurunuz. Yetkililerimiz aracılığıyla sizinle en kısa sürede temasa geçeceğiz.

© 2019 IRM Ajans. Tüm Hakları Saklıdır. iletişim | IRM blog | yukarı çık