peki biz kimiz?

IRM Ajans bir interaktif reklam ajansıdır. Deneyimli ekibi ile beklentilerinizi en iyi şekilde analiz eder. Projelerinize özel en doğru çözümü üretmeniz için danışmanlık hizmeti verir.

Irm Ajans Peki Biz Kimiz
IRM Ajans 2008 yılından beri her biri sektörünün önce kuruluşları olan birçok firmaya hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. IRM Ajans'ın çalıştığı firmalar, genellikle daha önce hizmet vermiş olduğu firmaların referans olarak yönlendirdiği firmalar olmuştur. İşini en iyi şekilde yapma ve "Empatik Yaklaşımlar" ile hizmet verme düşüncesi IRM Ajans'a eşi bulunmaz müşteri iletişim ortamı sağlamıştır.

IRM Ajans çalıştığı firmaları dinler, ihtiyaçlarını analiz eder, projelendirir ve profesyonel proje yönetim metodolojisi sayesinde projeleri zamanında ve eksiksiz olarak teslim eder.
Asıl amacı müşterilerinin beklentilerine özel olarak çözümler üretmek olan ajansımız deneyimli kadrosu ile birçok anahtar teslimi projeyi hayata geçirmiştir.

Daha çok butik hizmet vermeyi tercih eden ajansımız mevcut müşterileri ve her gün portföyüne kattığı yeni birçok müşterisi ile birlikte sektördeki konumunu sağlamlaştırmaktadır.IRM Ajans deneyimli ekibi ile beklentilerinizi analiz eder. Projelerinize özel en doğru çözümü üretmeniz için danışmanlık hizmeti verir. Profesyonel proje yönetimi metodolojisi ile projelerinizi başarı ile teslim eder.


IRM Ajans; Firmanız için uzun soluklu fayda sağlayacak, alışılmış iş yapma şekillerinin dışında, empati olgusunu ön planda tutarak, hızlı, başarısı kanıtlanmış ve işinize değer katan çözümler üretir.


Bir projeniz var ve hayata geçirmek mi istiyorsunuz? Satışlarınızı ve pazarlama faaliyetlerinizi internet ile desteklemek mi istiyorsunuz? Yeni bir oluşum içerisindesiniz ve bir markaya mı ihtiyacınız var? Danışmanlık hizmeti mi almak istiyorsunuz? Lütfen teklif talep formumuzu doldurunuz. Yetkililerimiz sizinle en kısa sürede temasa geçecektir.

© 2019 IRM Ajans. Tüm Hakları Saklıdır. iletişim | IRM blog | yukarı çık